İnce Botanik

İşletmemiz 2008 Yılında Beykoz Çavuşbaşı beldesinde Savaş İnce tarafından kurulmuştur. İnce Bahçe, iç ve dış mekan dekorasyonunda önemli bir yeri olan bitki ve bitki ile ilgili her türlü malzemenin satıldığı ve satış sonrası hizmetlerin sunulduğu bir işletmedir.

Türkiye'nin bitki dekorasyon kültürünün nabzını elinde tutarak, tüm yerli ve ithal ürünleri aynı çatı altında toplamak faaliyetimizin amacıdır. Eviniz, bahçeniz, teras ve balkonlarınızda yeşili yaşatmak için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. İnce Bahçe, kuruluşu toplam 7 dönümlük dış mekan süs bitkileri ve fidanlığı ile siz değerli müşterilerimizin destek ve güveni sayesinde hızla gelişmeye devam etmektedir.

Buradan yola çıkarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışından ithalatını yaptığı ağaçları, ibreli çamları, bahçe çiçekleri, gülleri, saksı çiçekleri, süs çalıları, çim tohumları, sebze fideleri, ithal ve yerli saksı çeşitleri, torf, dekoratif çanak ve biyolojik gölet projelerini çok özel fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Peyzajın yapılmasıyla, çevrenin süs bitkileriyle bezenmesinin ötesinde gerçek bir gereksinim olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir. Kentsel ve kırsal alanlarda, doğal peyzaj alanlarının, güzellik ve niteliğini koruyarak sürekliliğini sağlamak, insanlar için kültürel, işlevsel ve estetik yaşama ortamı yaratılması amaçlanmaktadır. Peyzaj planlama,insanlar için en iyi arazi kullanım yollarının bulunmasına ve oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Peyzaj planlaması sonucu gerçekleştirilecek olan yaşama ortamı; bir amaca hizmet etmeli, bir işlevi (yararı) olmalı, bunun yanı sıra estetik ve ekonomik olmalıdır. Bu bağlamda İnce Bahçe istenilen hizmeti en nitelikli olarak sunmaktadır.

our menu